Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
POLITIE
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Bursa spagilor Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
max
Vizitator





MesajTrimis: Duminic�, 06 Noi 2005 7:42    Titlul subiectului: POLITIE Rãspunde cu citat (quote)
de exemplu 100 euro pentru examennul de conducere, lucru bine stiut, ar trebui pus si un afis la politie pe un perete.
Si ne mai miram ca ne busim unii de altii cu masinile
Sus
uzu
Vizitator





MesajTrimis: Luni, 07 Noi 2005 15:12    Titlul subiectului: Re: POLITIE Rãspunde cu citat (quote)
stie toata lumea ca se da spaga! Chiar ieri un var de-al meu nu a luat carnetu ca nu a avut pregatit 100 E. Extraterestru
Sus
Vizitator






MesajTrimis: Mar�i, 08 Noi 2005 8:58    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Citat:
Chiar ieri un var de-al meu nu a luat carnetu ca nu a avut pregatit 100 E.


Chiar asta sa fi fost cauza? Derutat
Sus
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Mar�i, 08 Noi 2005 8:59    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Citat:
Citat:
Chiar ieri un var de-al meu nu a luat carnetu ca nu a avut pregatit 100 E.


Chiar asta sa fi fost cauza?


Eu am scris am uitat sa ma autentific-scuze Rusinos
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Joi, 08 Dec 2005 14:50    Titlul subiectului: Re: POLITIE Rãspunde cu citat (quote)
nu v-ati grabit ) acu a crescut la 150 euro.

max a scris:
de exemplu 100 euro pentru examennul de conducere, lucru bine stiut, ar trebui pus si un afis la politie pe un perete.
Si ne mai miram ca ne busim unii de altii cu masinile
Sus
Vizitator






MesajTrimis: Mar�i, 14 Feb 2006 17:50    Titlul subiectului: Re: POLITIE Rãspunde cu citat (quote)
nu stiti ca examenul pt. permis de conducere nu mai este in atributiunea politiei ci a prefecturilor?????
Hihi
informati-va inainte sa vorbiti!!!!(tastati)
Foarte fericit
Sus
mi_achi



Data �nscrierii: 08/Ian/2007
Mesaje: 47
Loca�ie: Piatra Neamt

MesajTrimis: Luni, 29 Ian 2007 11:20    Titlul subiectului: Re: POLITIE Rãspunde cu citat (quote)
max a scris:
de exemplu 100 euro pentru examennul de conducere, lucru bine stiut, ar trebui pus si un afis la politie pe un perete.
Si ne mai miram ca ne busim unii de altii cu masinile


De ce sa platesti cand esti bine pregatit teoretic si practic ?! Fericit
Mai sunt si exceptii... eu nu am dat nici un leut-EUR-USD pentru permis in '99.
_________________
" fotografii de suflet din Neamt" http://www.fotografii.4my.ro/index.php
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Luni, 29 Ian 2007 11:34    Titlul subiectului: Re: POLITIE Rãspunde cu citat (quote)
mi_achi a scris:
De ce sa platesti cand esti bine pregatit teoretic si practic ?! Fericit
Mai sunt si exceptii... eu nu am dat nici un leut-EUR-USD pentru permis in '99.


Nici eu nu am dat nici un leut (exceptand taxa de examen) anul trecut. Asta oare pentru ca am dat la Bucuresti si nu la Piatra Neamt? Derutat
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
gelu cracana



Data �nscrierii: 16/Ian/2008
Mesaje: 47

MesajTrimis: Duminic�, 03 Feb 2008 14:12    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Daca vorbim de spaga, fara ea nu pot uni exzista si asta din cauza noastra care o dam sa ne putem rezolva problemele mai repedea si mai bine.
Da am dat spaga si mi-am rezolvat problema, pentru ca birocratia e greioaie in Romania. Sã nu spui la nimeni! Sã nu spui la nimeni! Sã nu spui la nimeni!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SGH



Data �nscrierii: 06/Apr/2008
Mesaje: 2

MesajTrimis: Duminic�, 06 Apr 2008 21:14    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Probabil ca aproape toata lumea a dat spaga si a primit spaga la randul lor..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Bursa spagilor Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.