Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Pepsi Coca-Cola 7UP Sprite Mirinda Fanta
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Ce pãpãm mâine? Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  

Care este bãutura rãcoritoare preferatã?
Coca-Cola
16%
 16%  [ 1 ]
Pepsi
33%
 33%  [ 2 ]
Sprite
0%
 0%  [ 0 ]
7UP
0%
 0%  [ 0 ]
Fanta
16%
 16%  [ 1 ]
Mirinda
0%
 0%  [ 0 ]
Altele (specificati)
33%
 33%  [ 2 ]
Voturi totale : 6

Autor Mesaj
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: S�mb�t�, 29 Oct 2005 16:48    Titlul subiectului: Pepsi Coca-Cola 7UP Sprite Mirinda Fanta Rãspunde cu citat (quote)
Care este bãutura rãcoritoare preferatã?

* Daca nu este în lista va rugãm sã o specificaþi.
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Duminic�, 30 Oct 2005 19:18    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Eu prefer apa sau ceaiul facut in casa,dar daca trebuie sa aleg ceva optez pt pepsi. :wink:
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Mar�i, 22 Noi 2005 15:17    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
prefer sucurile naturale, sunt cele mai bune dupa apa!
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
IoanR



Data �nscrierii: 20/Noi/2005
Mesaje: 14
Loca�ie: Finlanda

MesajTrimis: Mar�i, 22 Noi 2005 22:49    Titlul subiectului: Apa Rãspunde cu citat (quote)
---

Ultima modificare efectuat� de c�tre IoanR la Mar�i, 19 Iun 2007 11:57, modificat de 1 dat� �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Miercuri, 23 Noi 2005 20:20    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Uau, interesant. Pur si simplu lasata 12 ore sau printr-un filtru, ceva. Am avut o cana speciala in care puneai apa si in cateva ore o filtra... dar am considerat ca asteptarea e prea mare si inutila si nu am mai folosit-o. Se pare ca m-am inselat amarnic...
Mai stiu ca asa se elimina o parte din clorul folosit la purificare (cel putin asa am auzit).
Eu unul nu beau apa de la robinet (decat in conditii extreme Fericit ), prefer sucul... dar e bine de stiut.
Poti sa ne spui mai multe te rog despre cum sa facem apa mai buna?
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
IoanR



Data �nscrierii: 20/Noi/2005
Mesaje: 14
Loca�ie: Finlanda

MesajTrimis: Joi, 24 Noi 2005 22:27    Titlul subiectului: Apa Rãspunde cu citat (quote)
---

Ultima modificare efectuat� de c�tre IoanR la Mar�i, 19 Iun 2007 12:02, modificat de 1 dat� �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator






MesajTrimis: S�mb�t�, 24 Dec 2005 22:27    Titlul subiectului: Re: Pepsi Coca-Cola 7UP Sprite Mirinda Fanta Rãspunde cu citat (quote)
apa minerala cu sau fara lamaie. ca apa care vine la robinet e din ce in ce mai colorata.
Sus
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: S�mb�t�, 07 Ian 2006 23:01    Titlul subiectului: Re: Pepsi Coca-Cola 7UP Sprite Mirinda Fanta Rãspunde cu citat (quote)
Anonim a scris:
apa minerala cu sau fara lamaie. ca apa care vine la robinet e din ce in ce mai colorata.

Apa de la robinet e foarte buna. O potzi fitra daca ai ceva cu clorina. Cea mai mare prostie e sa cumparati apa statuta de pe raft, la sticle sau bidoane. E transparenta, dar daca pui sub microscop, numai larve de tintari nu are. Este o excrocherie cu apa imbuteliata. Ea provine tot de la robinet si e filtrata pt clorina. Stiu de la unu care a cistigat la loto si a deschis un business cu apa. O ia de pe conducta orasului si scrie ca e de munte sau de la izvor. Poate ca a fost si la izvor odata.
Stiu pe altii care nu beau apa deloc, Ii sperie gindul ca sint atitea creaturi ca broastele, delfinii, etc, care au sex in apa. Si dupa asta tu sa bei ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Ce pãpãm mâine? Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.