Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Atentie! Ban! Useri suspendati
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Regulament Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: S�mb�t�, 12 Ian 2008 1:28    Titlul subiectului: Atentie! Ban! Useri suspendati Rãspunde cu citat (quote)
Desi sustinem dreptul la opinie si la libera exprimare al cititorilor nostri, cand am pus la dispozitie functia de adaugare a comentariilor la articole nu ne-am asteptat la incalcarea regulamentului site-ului si a regulilor bunului simt din partea a atat de multi membri.
Astfel incepand de astazi se vor lua masuri imotriva user-ilor care posteaza comentarii sau mesaje cu un caracter jicnitor, obscen sau electoral. Vom implementa functii de urmarire a adreseleor IP de la care sunt trimise mesajele si vom la masuri de susepndare sau chiar "ban-are" a adreselor IP ale utilizatorilor care incalca aceste reguli.

Va invitam deasemenea sa ne semnalati prin formularul de contact din pagina redactiei sau pe adresa noastra de e-mail orice mesaj care incalca aceste reguli pentru a putea lua masurile cuvnite.
_________________
monitorulneamt.ro


Ultima modificare efectuat� de c�tre admin la S�mb�t�, 12 Ian 2008 1:43, modificat de 1 dat� �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: S�mb�t�, 12 Ian 2008 1:40    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Primii utlizatori banati:
dede_for_ever, december, Mos_Tautu, Alin_Murgu
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
Catalin



Data �nscrierii: 08/Noi/2005
Mesaje: 22
Loca�ie: Roman, jud. Neamt

MesajTrimis: Vineri, 01 Feb 2008 15:02    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Aplauze era timpul pentru asa ceva Clipind
_________________
"Tratamentul uneori este mai nociv decat boala in sine"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mickey999



Data �nscrierii: 03/Iun/2008
Mesaje: 19
Loca�ie: Tennesse USA

MesajTrimis: S�mb�t�, 12 Iul 2008 4:23    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Bag seama ca de vreo luna scriu numai eu pe aici!
E ca si cum as vorbi singur insa...nu ma deranjeaza!
Au altii probleme mai mari ! hahahahahahahaha
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: S�mb�t�, 12 Iul 2008 10:12    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
mickey999 a scris:
Bag seama ca de vreo luna scriu numai eu pe aici!
E ca si cum as vorbi singur insa...nu ma deranjeaza!
Au altii probleme mai mari ! hahahahahahahaha

E o diferenta intre a vorbi singur si a tine un monolog.
Singur cu siguranta nu vorbesti, sunt destule persoane care citesc forumul, poate nu cu regularitate dar il citesc. Puteti verifica in dreptul fiecarui topic numarul de vizualizari.
Aceasta "timiditate" a utilizatorilor in a-si exprima opiniile pe forum a fost de la bun inceput de cand am lansat forum, si am observat-o chiar si pe alte forumuri ale judetului. Probabil face parte din profilul internautului nemtean Fericit
Multi prefera sa comenteze un articol pe tema care ii intereseaza decat sa deschida un nou topic pe forum, desi nici la comentarii nu se grabesc nemtenii.
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Regulament Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.