Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Nu au vrut sa-mi primeasca donatiile!!
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Parerea voastra conteaza Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
iulia27



Data �nscrierii: 02/Iul/2010
Mesaje: 1

MesajTrimis: Vineri, 02 Iul 2010 19:06    Titlul subiectului: Nu au vrut sa-mi primeasca donatiile!! Rãspunde cu citat (quote)
Primaria din Piatra-Neamt NU MI-A ACCEPTAT donatia pentru sinistrati!!!
Am fost azi la Primaria din Piatra-Neamt cu ajutoare(haine) pntru sinistrati, dar doamnele din Primarie, care erau foarte calme si relaxate, mi-au zis raspicat ca nu ptimesc haine!! Asta dupa ce au dat vreo 4 telefoane pe la Prefectura si Departamentul pentru Protectie Sociala, dupa ce M-AU PUS PE MINE sa vorbesc cu o doamna din Prefectura!!
Raspunsul a fost acelasi: NU PRIMIM!!!
Cum e posibil ca Prefectura unui judet afectat de inundatii sa nu primeasca ajutoare din partea cetatenilor??? Mai conteaza in aceasta situatie ca e vorba de haine??
Cei carora nu le-a ramas decat amintirea despre casa lor, si nimic altceva, nu au nevoie oare si de haine??
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Parerea voastra conteaza Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.