Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Va veni Mos Crãciun anul acesta?
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Sondaje de opinie Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: S�mb�t�, 13 Dec 2008 22:58    Titlul subiectului: Va veni Mos Crãciun anul acesta? Rãspunde cu citat (quote)
Va veni Mos Crãciun anul acesta?

Sondaj derulat intre 14-12-2008 si 10-01-2009

Rezultatele sondajului:
47% Da, ca în fiecare an
19% Da, dar cu sacul cam gol
13% Nu, din cauza crizei financiare
15% Nu cred în Mos Crãciun
6% nu stiu/nu raspund

Adãugati aici comentariile dvs. pe aceastã temã
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
fanel



Data �nscrierii: 03/Dec/2009
Mesaje: 2

MesajTrimis: Vineri, 04 Dec 2009 10:09    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
daca anul trecut a venit pana la urma..anul asta nu cred ca mai ajunge la mine Supãrat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Sondaje de opinie Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.